FAQ — Pytania i Odpowiedzi

Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi, oraz informacje o całym zabiegu czyszczenia tapicerki meblowej.

1. Jakie są zagrożenia dla mojej tapicerki meblowej podczas czyszczenia?

Wiemy, że jako klient możesz mieć obawy oraz wątpliwości co do czyszczenia tapicerki meblowej. To zupełnie zrozumiałe, ponieważ Twoje meble są dla Ciebie bardzo ważne i chcesz, aby były traktowane z największą ostrożnością. Aby twoje meble były bezpieczne podczas procesu czyszczenia, nasi wykwalifikowani specjaliści wykorzystują starannie dobrane i przetestowane środki. Gwarantuje to najwyższy poziom skuteczności oraz bezpieczeństwa. Dlatego możesz mieć pewność, że twoje meble są w dobrych rękach — zapewnimy im najlepszą opiekę oraz wygląd.

2. Dlaczego cena usługi czyszczenia tapicerki meblowej wydaje się wysoka?

Nasza firma stosuje wysokiej jakości specjalistyczne środki czyszczące. Każdy z nich jest dedykowany do konkretnego rodzaju materiału, a także zabrudzeń. Dzięki nim jesteśmy w stanie usunąć nie tylko zanieczyszczenia, również wszelkie alergeny, bakterie, pasożyty, wirusy. Pozwala to zadbać o twoje zdrowie i samopoczucie. Meble wyglądają lepiej, odzyskują swój pierwotny kształt wraz z kolorem. Usługi czyszczenia tapicerki meblowej, to inwestycja w samego siebie.

3. Czy mogę użyć środków czyszczących dostępnych w sklepach do prania tapicerki meblowej?

Wskazujemy na ryzyko, jakie niesie ze sobą stosowanie nieprofesjonalnych środków. Często zawierają silne chemikalia powodujące uszkodzenie tkanin. W wyniku czego przyspiesza się zużycie materiału. Co więcej, substancje chemiczne w tych produktach mogą wywoływać reakcje alergiczne oraz szkodzić zdrowiu i środowisku. Mogą wywołać efekt utrwalenia plan na stałe. Estetyka zostaje zaburzona.

Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalnej firmy zajmującej się czyszczeniem tapicerki meblowej, takiej jak nasza. Używamy najskuteczniejszych metod czyszczenia, w tym przede wszystkim czyszczenia ekstrakcyjnego. Zestaw wypoczynkowy zostaje precyzyjnie i bezpiecznie wyczyszczony.

4. Czy pranie tapicerki zmieni jej kolor lub fakturę?

Odpowiednia wiedza i doświadczenie pozwala dobrać specjalistyczne środki w taki sposób, aby były one odpowiednie do danego rodzaju materiału, dzięki czemu nie ma ryzyka zniszczenia faktury lub zmiany koloru materiału.


Co ważniejsze dobrze wykonana usługa prania tapicerki meblowej może przywrócić dawny blask oraz odświeżyć wygląd mebla.

Dlatego zaleca się zawsze skorzystanie z profesjonalnych usług czyszczenia tapicerki meblowej, dzięki czemu mamy pewność odpowiedniej metody czyszczenia oraz środków, które nie spowodują uszkodzenia tapicerki i nie zmienią jej koloru czy faktury.