Galeria — Usługi prania tapicerki. Zobacz, w jakich przypadkach pomogliśmy już naszym klientom.

Ten narożnik przeżył swoje. Dzieci oraz domowy pupil zadbał o to, aby misja nie była łatwa.

pranie tapicerki
pranie tapicerki meblowej

Przed samym czyszczeniem tapicerki materiał został odkurzony w celu usunięciu wszelkich luźnych zabrudzeń (np. kurzu, okruszków, włosów).

Później został nałożony odpowiedni pre-spray, czyli dedykowany środek do czyszczenia tapicerek.


Kluczowym działaniem jest zawsze odpowiednie wtarcie środka we włókna tapicerki oraz zaczekania kilku minut by detergent miał czas na zadziałanie na zabrudzenia w tapicerce. w tym wypadku był to środek enzymatyczny, który jest dedykowany do wszelkich zabrudzeń spożywczych.


pranie ekstrakcyjne

Usługa prania tapicerki w tym przypadku trwało około 2 godzin. Narożnik wymagał profesjonalnego czyszczenia ekstrakcyjnego. Pozwoliło to wyciągnąć wszelki brud i usunąć alergeny, bakterie oraz pasożyty gnieżdżące się w tapicerce. Cały materiał został dokładnie wypłukany oraz oczyszczony z wszelkich pozostałości po chemii do prania tapicerki. Pozostał tylko piękny zapach i olśniewający kolor!

Ważne!

Tak wygląda czysty narożnik, jeszcze przed „zaczesywaniem” – czynność, po której włosie jest ustawione w jednym kierunku, dzięki czemu nie ma efektu pasów, które są widoczne na tym zdjęciu.czyszczenie tapicerki

Sprawdź poniżej, jak prezentują się prace z wyczesanym włosiem, na przykładzie szarego zestawu wypoczynkowego.

Meble po czyszczeniu tapicerki, odzyskują swój dawny blask.

Co więcej, regularne pranie tapicerki pozwala zachować włókna w lepszej kondycji, a także wpływa pozytywnie na zdrowie oraz samopoczucie.


usuwanie plam z tapicerki


Ale przecież zdarzają się cięższe zaplamienia. Tak jak w tym przypadku.

plamy na kanapie

W ramach tej usługi czyszczenia tapicerki wykorzystaliśmy skuteczne środki chemiczne i jak w każdym przypadku profesjonalną maszynę do prania tapicerki, które umożliwiły dokładne oczyszczenie tkanin z wszelkich zabrudzeń i zanieczyszczeń.

Oprócz czyszczenia ekstrakcyjnego została wykonana usługa odplamiania, z wykorzystaniem dedykowanych środków odpowiednich dla tego konkretnego materiału oraz rodzaju plamy.

usługi prania tapicerki
Meble to nie wszystko, co mamy do zaoferowania!

Pranie tapicerki samochodowej to częsta usługa, którą wykonujemy dla naszych klientów.

Przed przystąpieniem do czyszczenia wnętrza auta, zawsze przygotowujemy cały środek, wyjmując wszelkie niepotrzebne przedmioty, które znajdują się w aucie. Pierwszym etapem czyszczenia wnętrza auta jest odkurzenie, które odpowiada, za usunięcie kurzu, okruszków i piasku.

Czyszczenie wnętrza auta jest bardzo ważnym elementem dbania o pojazd, jak i o własne zdrowie. Wnętrze samochodu to miejsce, w którym

spędzamy dużo czasu, dlatego warto zadbać o jego czystość. Oferując usługi czyszczenia samochodu, dbamy, aby były wykonane na najwyższym poziomie, które pozwalają cieszyć się naszym konsumentom czystym i pachnącym wnętrzem przez długi czas.

czyszczenie tapicerki samochodowej

Następnie przeprowadzamy czyszczenie kokpitu oraz wszystkich elementów plastikowych i zabezpieczenie ich stosując specjalne preparaty. Kończąc czyszczenie auta, kluczową czynnością jest pranie tapicerki samochodowej i czyszczenie dywaników oraz podłogi samochodu. Stosując oczywiście tylko dedykowane środki, które pomagają nam osiągać najlepsze możliwe efekty. A co za tym idzie pełne zadowolenie naszych klientów.