CZYSZCZENIE TAPICERKI MEBLOWEJ

Zabrudzona kanapa, poplamiona sofa? Tapicerka wymaga odświeżenia? W każdej z tych sytuacji możesz liczyć na Pogromców Plam. W naszej ofercie znajduje się zarówno pranie mebli jak i czyszczenie tapicerki meblowej. Wszystkie prace prowadzone są przy użyciu specjalnie dedykowanych środków oraz narzędzi do czyszczenia mebli, dzięki czemu Pogromcy gwarantują skuteczne usunięcie roztoczy i bakterii. Pogromcy Plam zapewniają także, że czyszczenie tapicerki meblowej jest bezpieczne dla materiału.

Czyszczenie tapicerki meblowej wydaje się prostą czynnością, możliwą do przeprowadzenia na własną rękę. W wielu jednak przypadkach samodzielne czyszczenie mebli kończy się tak naprawdę wcieraniem brudu do wnętrza materiału, osłabieniem tkaniny oraz powoduje przebarwienia wskutek stosowania nieodpowiednich środków w nieumiejętny sposób.

Pogromcy Plam mają na względzie wszystkie etapy skutecznego czyszczenia mebli. Od wstępnego rozpuszczenia zabrudzeń po dogłębne czyszczenie z użyciem środka w najwyższym bezpiecznym stężeniu o odpowiednim pH, który dodatkowo ma działanie antyelektrostatyczne. Wyprane przez nas meble schną szybko, dzięki czemu w ich wnętrzu nie dochodzi do rozwijania się pleśni czy zgnilizny.

W sytuacji, kiedy na tapicerce znajdują się dodatkowe plamy, korzystamy z odpowiednich odplamiaczy, w zależności od rodzaju zabrudzenia. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie i gwarantujemy wysoką skuteczność. Jednocześnie jednak zaznaczamy, że skorzystanie z niektórych odplamiaczy może doprowadzić do odbarwienia materiału. Ostatni etap czyszczenia to skontrolowanie jakości oraz ewentualna impregnacja. Więcej informacji o odplamianiu tutaj.

Kalendarz

Październik 2019
P W Ś C P S N
« Lip    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031