CZYSZCZENIE TAPICERKI MEBLOWEJ

Jeśli uważasz, że Czyszczenie tapicerki meblowej, jest ci potrzebne, to jesteś we właściwym miejscu. Jesteśmy firmą specjalizującą się w profesjonalnym czyszczeniu mebli tapicerowanych, które przywraca im blask i świeżość. Nasza firma oferuje najwyższej jakości usługi, dzięki którym twoje meble odzyskają swój pierwotny wygląd i zapach.

Czyszczenie tapicerki — Co i jak?

Oferujemy kompleksową usługę czyszczenia tapicerki meblowej, która obejmuje czyszczenie różnych rodzajów tkanin i skór, usuwanie plam i zabrudzeń, usuwanie nieprzyjemnych zapachów oraz impregnację, która zabezpiecza meble przed przyszłymi plamami i brudem. Nasze metody czyszczenia są skuteczne, ale jednocześnie bezpieczne dla Twoich mebli oraz otoczenia, a nasz doświadczony zespół dba o to, aby cały proces odbywał się z najwyższą starannością i zaangażowaniem.

Pranie tapicerki to nie tylko zwykła usługa, to ważna misja, by pozostawić po sobie czyste środowisko naszych klientów, wolne od wszelkich bakterii, alergenów czy pasożytów. Abyś mógł zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie, nawet korzystając „tylko” z usługi czyszczenia tapicerki.

Czyszczenie tapicerki na własną rękę?

Czyszczenie tapicerki meblowej wydaje się prostą czynnością, możliwą do przeprowadzenia na własną rękę. Dlatego przestrzegamy! W wielu przypadkach samodzielne czyszczenie mebli kończy się tak naprawdę wcieraniem brudu do wnętrza materiału, osłabieniem tkaniny oraz powoduje przebarwienia wskutek stosowania nieodpowiednich środków w nieumiejętny sposób. Dlatego oferujemy nasze usługi czyszczenia tapicerki, co pozwala na zaoszczędzenie czasu oraz nerwów naszym zadowolonym klientom. 🙂

 

Sprawdź, naszą pracę klikając przycisk poniżej. Zobacz, w jakich przypadkach i w jaki sposób już pomogliśmy naszym klientom.

Co można poddać praniu tapicerki?

W ofercie naszej firmy znajdziesz szeroki wybór usług czyszczenia tapicerki meblowej. Oferujemy czyszczenie kanap, sof, foteli, krzeseł, materacy, dywanów oraz wszelkich innych mebli tapicerowanych. Wszystkie usługi wykonywane są przez naszych doświadczonych pracowników, którzy posiadają wiedzę i umiejętności potrzebne do skutecznego i bezpiecznego czyszczenia mebli tapicerowanych.

Jak działamy:

Pogromcy Plam mają na względzie wszystkie etapy skutecznego czyszczenia mebli. Od wstępnego rozpuszczenia zabrudzeń po dogłębne czyszczenie z użyciem środka w najwyższym bezpiecznym stężeniu o odpowiednim pH, który dodatkowo ma działanie antyelektrostatyczne. Wyprane przez nas meble schną szybko, dzięki czemu w ich wnętrzu nie dochodzi do rozwijania się pleśni czy zgnilizny.

W sytuacji, kiedy na tapicerce znajdują się dodatkowe plamy, korzystamy z odpowiednich odplamiaczy, w zależności od rodzaju zabrudzenia. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie i gwarantujemy wysoką skuteczność. Ostatni etap czyszczenia to skontrolowanie jakości oraz ewentualna impregnacja. Więcej informacji o odplamianiu tutaj.

CENNIK

Krzesło (siedzisko i oparcie)

od 15,00 zł

do 25,00 zł

Pufa

od 20,00 zł

do 30,00 zł

Fotel

od 45,00 zł

do 65,00 zł

Poduszka

od 13,00 zł

do 25,00 zł

Kanapa

od 100,00 zł

do 130,00 zł

OFERTA LIMITOWANA

Narożnik pokojowy

od 200,00 zł

od 170 zł

do 230,00 zł

W cenę wliczone jest usuwanie plam z jedzenia, tłuszczy, flamastrów, kredek, soków oraz herbaty i kawy. (do 2cm2 GRATIS)

W związku z trudnościami w czyszczeniu mebli Carabu podlegają one indywidualnej wycenie.

*minimalna wartość zamówienia 120,00zł

Fotele

3 – etapowe pranie ekstrakcyjne tapicerki z odplamianiem

130,00 PLN

Boczki

3 – etapowe pranie ekstrakcyjne tapicerki z odplamianiem

20,00 PLN

Bagażnik

Dokładne odkurzenie oraz 3 – etapowe pranie ekstrakcyjne.

od 20,00 PLN

do 40,00 PLN

Podłoga

Dokładne odkurzenie oraz 3 – etapowe pranie ekstrakcyjne.

od 40,00 PLN

do 60,00 PLN

Okna wewnątrz

Mycie okien wewnątrz.

20,00 PLN

Kokpit oraz plastiki

Doczyszczanie kokpitu i plastików oraz nakładanie dressingu zabezpieczającego.

25,00 PLN

Dywaniki

Odkurzenie oraz wypranie dywaników

20,00 PLN

Pakiet Interior Auto - CENA PROMOCYJNA

Pełne odkurzanie, pranie foteli, zagłówków, podłokietnika, boczki drzwi, dywaniki, bagażnik, podłoga, doczyszczanie i nakładanie dressingu na kokpit oraz plastiki

od 227,00 PLN

(auto małe np. Fiat 500)

do 277,00 PLN

(auta duże np. Porsche Panamera)

Podsufitka

Pranie podsufitki jest usługą dodatkową. Pierzemy jedynie na odpowiedzialność klienta. Więcej informacji telefonicznie.

od 40,00 PLN

do 60,00 PLN

Jak zamówić Czyszczenie tapicerki?

1. Zadzwoń do mnie pod numer 573 316 231

2. Umawiamy się na wygodną dla Ciebie godzinę i termin

3. Przyjeżdżamy (punktualnie!) na umówioną godzinę

4. Cieszysz się czystymi meblami oraz pięknym zapachem!

Zamówienia przyjmujemy w godzinach 7:00 – 20:00,

Dzwoń śmiało! 

 573 316 231

Możemy być u Ciebie nawet jutro!