Odplamianie tapicerki meblowej, wykładzin, dywanów

Profesjonalnie zajmujemy się odplamianiem tapicerki meblowej oraz dywanów i wykładzin. W pracy korzystamy ze sprawdzonych środków chemicznych oraz najwyższej jakości sprzętu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Do usunięcia plam powstałych na meblach korzystamy z odplamiaczy dedykowanych do konkretnych rodzajów zabrudzeń. Mając na uwadze dobro sprzętu naszych klientów, zaznaczamy równocześnie, że w wyjątkowych sytuacjach, użycie nawet specjalnie dobranego odplamiacza może skutkować odbarwieniem materiału. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają takie ryzyko ocenić jeszcze przed przystąpieniem do pracy i odpowiednio poinformować o takiej sytuacji.

Usuwamy plamy z soków, jedzenia, wina, moczu, wymiocin, gumy do żucia, tuszu do rzęs, kredek, flamastrów, kawy, herbaty czy krwi.

Jakich plam nie jesteśmy w stanie usunąć?

Plamą która zawsze stawia największy opór (niezależnie od jakości materiału) jest plama po napojach energetycznych i jej usunięcie w 100% jest praktycznie niemożliwe.

W pozostałych przypadkach pomyślność procesu odplamiania zależna jest jedynie od jakości oraz rodzaju zabrudzonej tkaniny.

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie i gwarantujemy wysoką skuteczność. Zaznaczamy jednak że nie jesteśmy czarodziejami i nie każdą plamę da się usunąć w 100%. Ostatni etap czyszczenia to skontrolowanie jakości oraz ewentualna impregnacja.

By skutecznie odplamić tapicerkę, na samym początku przystępujemy do jej kompleksowego mycia, a następnie w miejscu plamy stosujemy specjalny środek. Plama zostaje usunięta, a wraz z nią bakterie oraz ewentualne przykre zapachy (w przypadku plam z jedzenia), które wyniknęły z pojawienia się plamy. Usuwanie plam przeprowadzamy na terenie Poznania.